24. jún 2008

Vo finále na 500 m a na 1000 m medzinárodnej regaty Bochum si slovenskí reprezentanti vybojovali 20 medailových umiestnení

BOCHUM 22. júna (SITA) - Vo finálových súťažiach na 1000 m a na 500 m na 56. ročníku medzinárodnej regaty mládeže v rýchlostnej kanoistike v nemeckom Bochume si slovenskí reprezentanti vybojovali dovedna dvadsať medailových umiestnení. Mladí pretekári SR dominovali spolu v troch kategóriách. Súťaž K4 dorastencov na 500 m vyhralo kvarteto v zložení Tomáš Zigo, Marcel Virga, Marián Goga a Marek Krajčovič. Marek Krajčovič zvíťazil aj v súťaži K1 dorastencov na 500 m a o tretí triumf mladých Slovákov sa zaslúžil dvojkajak juniorov na 1000 m v zložení Gabriel Jakubík, Zoltán Tóth.