14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

16. máj 2014

II. SP Račice: ženské K2 do finále na 500 m, Rusnák opäť vo finále na 1000 m

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY TU

SEMIFINÁLE

K1 500 m ženy

Simona Šamková dopádlovala v semifinále na 7. mieste a jej cesta na tejto trati sa skončila.

K2 500 m ženy

Vo svojom prvom medzinárodnom štarte v K2 v tejto sezóne, v početnej konkurencii, si Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou vybojovali postup do A finále z druhého miesta v semifinále. Ich finále je na programe v sobotu o 10:37 hod.

K1 1000 m muži

Matej Michálek skončil v prvom semifinále na 5. mieste a to mu stačilo na účasť v B finále (sobota, 9:40 hod). Denis Myšák obsadil v semifinále na 6. mieste a predstaví sa v C finále, ktoré je na programe v sobotu o 9:33 hod.

C1 1000 m muži

V semifinále kanoistického kilometra sa v jednom semifinále stretli obaja naši reprezentanti. Matej Rusnák skončil na 3. mieste a vybojoval si postup do A finále (sobota, 10:56 hod.). Rastislav Kohút skončil na 8. mieste a to mu ešte stačilo na postup do B finále (sobota 9:47 hod.).

K1 1000 m ženy

Simona Šamková na kilometrovej trati dopádlovala na 6. mieste a to jej zaručilo postup do B finále (10:08 hod.)