14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

01. jún 2014

Medzinárodná regata Piešťany: v šprintoch 13 medailí pre Slovensko

KOMPLETNÁ FOTOGALÉRIA NA FACEBOOKU

Nedeľa bola v znamení súbojov na 200 metrovej trati. Slováci získali napokon 13 medailí.

K1 muži

Vo vyrovnaných pretekoch sa o prvé miesto podelili Slovák Miroslav Zaťko a Francúz Franck LeMoel. Na treťom mieste a svoju tretiu individuálnu medailu na podujatí získal Denis Myšák. „Francúz potvrdil svoje kvality, vlani bol vo finále na ME do 23 rokov a vyzerá to tak, že sa ešte zlepšil. Boli to veľmi dobré preteky v kvalitnej konkurencii, navyše na domácej pôde, takže som spokojný," povedal v cieli Miroslav Zaťko.

C1 kadeti

Medzi kadetmi skvele zabojoval Jakub Lutaš, ktorý dokázal vybojovať bronzovú medailu.

K1 kadeti

Medzi kadetmi dosiahlo Slovensko dvojitý medailový zásah. Zvíťazil Michal Forgách, na treťom mieste skončil Csaba Zalka.

K2 ženy

V ženskej kategórii si zlatú medailu vybojovali Lucia Mištinová a Nikola Zatlkajová.

C2 muži

Aj medzi kanoistami deblistami si Slovensko vybojovalo dve medaily. Zvíťazili Roland Fekete a Adam Gavenda, na treťom mieste skončili Jakub a Michal Ďurišovci.

K2 muži

Martin Vajda a Filip Sprušanský získali druhé miesto a Tibor Linka s Denisom Myšákom skončili na 3. mieste.

K2 kadetky

Zvíťazili Lucia Oršulová s Paulínou Tesárikovou, na treťom mieste skončili Romana Mikušová a Marianna Petrušová.

K2 kadeti

Záverečnú medailu pre Slovensko získali Milan Fraňa a Michal Forgách. Medzi kadetmi v K2 zvíťazili.