18. júl 2014

MS v Szegede: K4 na 1000 m do B finále, na 200 m všetci do semifinále

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY TU

Na MS juniorov a pretekárov do 23 rokov v Szegede boli dnes na programe ďalšie rozjazdy a aj niektoré semifinálové jazdy.

Štvorkajak v zložení Alexander Bóri, Patrik Stránsky, Adam Botek, Pál Horváth si na 1000 m vybojovali B finále, 4 slovenské lode, ktoré sa predstavili na 200 m si vybojovali postup do semifinále (sobota popoludní). V sobotu doobeda v Szegede dokončia súboje na 1000 m tratiach. Nastúpia aj štyri slovenské lode (3 x B finále, 1 x C finále). Podrobný časový rozpis našich reprezentantov nájdete tu: http://www.canoe.sk/index.php?go=aktuality&news=2662

Do 23 rokov

K2 200 m

Filip Sprušanský a Martin Vajda skončili vo svojej rozjazde na 6. mieste a predstavia sa v semifinále v sobotu o 17:25 hod.

K1 200 m

Miroslav Zaťko vyhral 5. rozjazdu, jeho semifinále je na programe v sobotu o 16.00 hod.

Juniori

K2 200 m

Eduard Rebro a Daniel Szokol obsadili v rozjazde 6. miesro, a predstavia sa v semifinále, ktoré je na programe v sobotu o 17:10 hod.

C1 200m

Hana Mikéciová obsadila v rozjazde 5. miesto, a predstaví sa v semifinále, ktoré je na programe v sobotu o 15:55 hod.

K4 1000 m

Štvorica Alexander Bóri, Patrik Stránsky, Adam Botek, Pál Horváth si vybojovali v rozjazde 6. miesto. V semifinále dopádlovali na 7. mieste a to znamená postup do B finále (nedeľa 20. júla o 13:48 hod.).