27. júl 2015

Slováci v sobotu na MS bez medaily

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY TU

Montemor (SITA) - Slovenskí kanoisti nezískali v sobotňajšom finálovom programe na svetovom šampionáte juniorov a pretekárov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike v portugalskom Montemore žiaden cenný kov. Najlepší výsledok dosiahol dvojkajak juniorov Martin Nemček, Csaba Zalka, ktorý na kilometri obsadil 5. priečku. Nedarilo sa kajakárom do 23 rokov. Viktor Demin v K1 a Marek Krajčovič s Matejom Michálkom v K2 skončili vo finále na 9. miestach. Medzi juniormi skončil v K1 Adam Botek ôsmy.
Výsledky - MS v rýchlostnej kanoistike juniorov a pretekárov do 23 rokov v Montemore: