14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

31. august 2016

Pozvánka na 28. ročník Dunajského maratónu


V sobotu 10. septembra 2016 sa na starom koryte Dunaja uskutoční už 28. ročník Dunajského maratónu v kanoistike a veslovaní - Memoriál Milana Rosu.

„Preteká sa na trati s dĺžkou 22 km bez prenášky, dolu miernym prúdom v unikátnom  ekosystéme Dunaja. Hromadný štart bude pri obci Dobrohošť, na rkm 1842, oproti hati Dunakiliti. Cieľ je v Gabčíkove na rkm 1820 pri legendárnej vodáckej krčme Hullám csárda. Odhadovaný čas mužských K1 je okolo 1 hod. 10 min.," informuje riaditeľ pretekov Maťo Mišík.

Dunajský maratón sú preteky pre rôzne výkonnostné úrovne, vekové skupiny a lodné kategórie, od špičkových pretekárov, cez hobby/fitnes jazdcov, veteránov až po turistov. Organizuje ich Vodácky klub Dunajčík Bratislava.

„Pretekári SZRK sa prihlasujú štandardne cez systém BARACUDA, neregistrovaní priamo cez registračný formulár na stránke! Využite naplno zostávajúce dni, aby ste boli v plnej forme v prestížnom súboji so svojimi kamarátmi. Podeľte sa s touto informáciou s priateľmi, ktorých by mohla zaujímať. Tešíme sa na stretnutie " píše sa v pozvánke riaditeľa pretekov.

Všetky potrebné informácie nájdete na internetovej stránke www.dunmar.kanoe.sk

Propagačné video a fotografie z ročníka 2015 nájdete na internetovej stránke http://www.dunmar.area51.sk/sk/foto/

(lh)

 

 

   

« späť