14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

19. január 2017

Piatkový galavečer bude spoločenským vrcholom uplynulej sezóny rýchlostnej kanoistiky


Rok 2016 bol pre slovenskú rýchlostnú kanoistiku mimoriadne úspešný v seniorských i juniorských kategóriách, ovenčený medailovými a ďalšími poprednými umiestneniami na vrcholných európskych i svetových podujatiach, vrátane olympijských hier.  Tieto úspechy si pripomenieme na galavečere spojenom s vyhlásením ankety Kanoista roka 2016, ktorý sa začne v piatok 20. januára v Dome kultúry Zrkadlový háj v Bratislave-Petržalke od 18. hodiny ocenením najlepších v Slovenskom pohári. Potom bude nasledovať dekorovanie víťazov v jednotlivých kategóriách ankety Kanoista roka 2016 - najlepší kajakár, kajakárka, kanoista, junior, tréner a výkon roka.

Na tradičnom podujatí Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky, ktoré si už získalo spoločenskú prestíž i popularitu, sa zúčastní okolo 260 ľudí, medzi nimi viacero vzácnych hostí,  a samozrejme, nebudú chýbať ani legendy tohto športu z radov pretekárov, trénerov či funkcionárov.

Galavečer moderuje Andrej Bartaloš a v rámci kultúrneho programu vystúpi speváčka Natália Hatalová. Spoločenský program bude po oficiálnej časti pokračovať slávnostnou večerou i voľnou zábavou, do tanca zahrá aj dídžej, nebude chýbať ani polnočné občerstvenie.

(lh)

 

 

 

 

 

 

   

« späť