14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

02. marec 2017

V Komárne vyhlasovali Najlepšieho športovca mesta za rok 2016. Ocenili aj kanoistov


V rámci benefičného galavečera, ktorý sa konal 28. februára v športovej hale v Komárne, slávnostne odovzdali ceny pre najlepších športovcov mesta za rok 2016. Po prvý raz sa podujatie Najlepší športovec mesta Komárno konalo za účasti širokej verejnosti a malo veľký úspech. Ocenenia odovzdával primátor mesta László Stubendek, pričom hosťami boli významné športové osobnosti mesta Eva Ódorová, István Gergely, Tamás Priskin, ako aj osobnosti komárňanskej rýchlostnej kanoistiky Tibor Soós,  Attila Szabó, Juraj Tarr a Erik Vlček.

O tom, že rýchlostná kanoistika patrí už niekoľko desaťročí k najúspešnejším športom v Komárne,  svedčia aj ocenenia udelené za rok 2016 pre pretekárov a trénerov, členov Kajak & kanoe klubu Komárno. V kategórii mládež získali ocenenia  Dávid Koczkás a Mariana Petrušová, v kategórii senior Adam Botek, ocenenie pre najlepšieho trénera si prevzal Peter Likér a ocenenie za celoživotný prínos v oblasti športu si prevzal pán Ladislav Polhammer.

Podrobnejšie info nájdete na http://www.kajakkomarno.sk/svk/canoe/323/rychlostni-kanoisti-medzi-ocenenymi

(lh)

   

« späť