14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

23. október 2017

V Komárne testovali členov Slovenského mládežníckeho tímu, zatrénovali si s nimi Vlček i Botek


V rámci projektu sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky pod hlavičkou Slovenský mládežnícky tím (SMT) sa v Komárne uskutočnil v dňoch 20. - 22. októbra 2017 ďalší z testovacích zrazov členov SMT. Zúčastnilo sa na ňom 29 mladých športovcov vo veku 10 - 14 rokov a štyria tréneri.

„Hlavným cieľom akcie bolo zmonitorovanie všeobecnej výkonnosti vybraných športovcov špeciálnou bodovanou testovacou batériou a špeciálnej vytrvalosti na vode testom na 3x2 km," informoval vedúci SMT Vladimír Mrva. Hlavný test sa uskutočnil v sobotu, pričom poobede absolvovali s mladými adaptmi rýchlostnej kanoistiky tréning členovia seniorskej reprezentácie Erik Vlček a Adam Botek. V nedeľu bol na programe všeobecný test.

„Ubytovanie bolo zabezpečené v lodenici KKKK v Komárne, stravovanie na lodenici prostredníctvom mestskej organizácie Comora Servis. Všetky tréningy a testy prebehli v lodenici KKKK Komárno a blízkom okolí. K hladkému priebehu celej akcie prispeli všetky zúčastnené strany - vybraní športovci, zúčastnení tréneri, SHV Slovenskej kanoistiky, NŠC, KKKK Komárno. Všetkým patrí vďaka," pozitívne hodnotil akciu Mrva.

(lh)

   

« späť