14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

16. november 2017

Ak hlasovať, tak jedine za Jedináka!


Matúš Jedinák reprezentuje slovenskú rýchlostnú kanoistiku v Juniorskom olympijskom tíme (JOT). Ide o nový projekt Slovenského olympijského výboru, v rámci ktorého je združených 21 výsledkovo medzinárodne najúspešnejších mládežníckych športovcov za uplynulých 12 mesiacov. V rámci neho počas roka rozdá SOV 50 000 eur, pričom každému účastníkovi poskytne mesačné štipendium vo výške 200 eur.

Matúš jedinák (ročník narodenia 2000) je pretekárom Klubu rýchlostnej kanoistiky Nováky. Tento rok úspešne reprezentoval Slovensko napríklad na Súťaži olympijských nádejí v Račiciach, kde získal striebro v K1 na 200 m a bronz bral z káštvorky na rovnako dlhej trati - spolu s Alexom Tóthom, Richardom Némethom a Zsoltom Libaim. Na juniorských ME v Belehrade obsadil v K2 na 200 m s Martinom Hvojníkom v A-finále šiestu priečku

Extra motiváciu pre členov JOT predstavuje možnosť, ktorú SOV ponúka jednému z nich - zájazd pre dve osoby na ZOH 2018 v Pjongčangu! Od 1. do 30. novembra na webovej stránke www.juniorskytim.sk prebieha hlasovanie o tom, kto z členov JOT si najviac zaslúži cestu na olympiádu. Odmenený výletom do Pjongčangu bude aj jeden z vyžrebovaných hlasujúcich.

Vyzývame nielen priaznivcov a sympatizantov Matúša Jedináka, ale celej slovenskej kanoistiky, aby zahlasovali za zástupcu nášho športového odvetvia v JOT, mladého talentovaného pretekára.

Môžete tak urobiť prostredníctvom linku

https://www.juniorskytim.sk/sportovec/matus-jedinak

Za hlasy, aj v mene Matúša Jedináka, vopred ďakujeme.

 

   

« späť