14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

15. december 2017

Výkonný výbor schválil kalendár podujatí na rok 2018


Výkonný výbor sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky schválil vo štvrtok na svojom zasadnutí kalendár podujatí v rýchlostnej kanoistike na rok 2018.

VV hodnotil aktivity za ostatný mesiac. Uskutočnil sa seminár rozhodcov, seminár trénerov, ktorý mal veľmi dobrý ohlas a vyšlo z neho mnoho nových návrhov. Napríklad viditeľná zmena v kalendári pretekov, kde rozloženie slovenských majstrovských pretekov vidno oproti minulým rokom v zmenenej podobe.

Zhodnotilo sa stretnutie s „malými" klubmi, ktoré dostali priestor pre predloženie svojich pripomienok, či návrhov k chodu Slovenskej kanoistiky. Témou zasadnutia VV bola aj analýza stretnutia s klubmi ohľadne spoločného užívania Zemníka.

VV zobral na vedomie aj zmenu termínu Vyhlásenia ankety Kanoista roka na stredu 24. januára 2018. Športový riaditeľ Filip Petrla informoval o prípravách na majstrovstvá Sloveska v  trenažéroch, ktoré sa uskutočnia 20.1.2018 v Avione a hlavne predstavil nominačné kritériá pre seniorskú reprezentáciu na sezónu 2018, ktoré VV schválil.

VV zobralo na vedomie aj správu Andreja Wiebauera o plánovaných a ukončených školeniach trénerov, kde zaznamenal zvýšený záujem o absolvovanie týchto školení.

 

   

« späť