14.7. 18:53 - II. kvalifikačné preteky - sobota: Gelle s Botekom odrazili konkurentov, prišli aj prekvapenia | 13.7. 08:20 - V sobotu a v nedeľu sa na Zemníku jazdí o miestenky na majstrovstvá sveta | 11.7. 12:50 - Šance pre mladé talenty: SOV spúšťa 3. ročník grantového programu UKÁŽ SA! | 9.7. 18:13 - Tréner Lachkovič o vystúpení Slovákov na ME v maratóne: Po rokoch prišli solídne výsledky | 8.7. 21:53 - Novácka päťstovka: 4 triumfy Mládkovej, ozddobou aj českí reprezentanti | 6.7. 08:25 - V Novákoch domáce hviezdy Mládková s Myšákom, české esá Havel a Špicar |

Archív aktualít

06. február 2018

Kohlová rozmýšľa nad posádkovým návratom, Mládková myslí na novú sezónu


Naša dlhoročná úspešná kajakárka Martina Kohlová si momentálne užíva materskú dovolenku s dcérkou Lilly. Premýšľa nad trénerskou dráhou, ale aj nad možným návratom do pretekárskeho kolotoča. V tom druhom prípade by však chcela jazdiť v posádke.

"Tréner by si veľmi prial, aby som sa vrátila, čo je pre mňa motivácia. No Ivana (Mládková) sa toho vôbec nemusí báť. Medzi seniorky prišli tri celkom nádejné baby, takže by sme dokázali zložiť debla, ba i štvorkajak, načrtla v rozhovore pre Pravdu.

Jej kamarátka, s ktorou v minulosti dosiahli krásne úspechy na medzinárodných podujatiach, Ivana Mládková, vlani žiarala v singlových disciplínach. Aj ona uvažovala o dieťatku, ale momentálne sa jej myšlienky upriamujú na novú sezónu. "Mala som obdobia, že som už premýšľala nad dieťatkom, ale zase sa mi začalo viac dariť a prešlo to do útlmu. Nič však nie je vylúčené. Ak sa nám s manželom podarí, budeme šťastní a ja sa poteším novej výzve. No stále platí, že v hlave som nastavená na novú sezónu," povedala Mládková pre Pravdu.

Viac sa dočítate o vyjadreniach Martiny Kohlovej a Ivany Mládkovej na https://sport.pravda.sk/ostatne-sporty/clanok/457463-ivana-sa-ma-nemusi-bat-vravi-mamicka-kohlova/

(lh), Foto: Pravda/Ľuboš Pilc

   

« späť