01. júl 2007

Hagara - Biksadský 5. miesto na 200 m, Erbanová celkovo štrnásta

Viac aktualít z ME Pontevedra - click

Slovenské dvojkanoe s posádkou Ľubomír Hagara, Daniel Biksadský obsadilo vo finále C2 na 200 m na majstrovstvách Európy v rýchlostnej kanoistike v španielskej Pontevedre 5. miesto. Za víťaznou dvojicou Raimundas Labuckas, Tomas Gaidekis zaostali Slováci o 1,882 s, na stupeň víťazov im chýbalo 1,196 s. Vlani na šampionáte v českých Račiciach skončili v tejto disciplíne na 6. mieste, zlepšili sa teda o jeden stupienok.

1 6 LTU 387 LABUCKAS RAIMUNDAS 38.387 (1)

386 GADEIKIS TOMAS

2 5 RUS 524 IGNATOV EUGENY 38.690 (2)

541 SHTYL IVAN 0.303

3 4 GER 235 GILLE CHRISTIAN 38.973 (3)

249 WYLENZEK TOMASZ 0.586

4 8 ROU 509 SIMIONCENCU SILVIU 40.039 (4)

502 FLOCEA NICOLAES 1.652

5 9 SVK 604 HAGARA LUBOMIR 40.269 (5)

601 BIKSADSKY DANIEL 1.882

6 2 HUN 309 HORVATH GABOR 40.463 (6)

287 FURDOR GABOR 2.076

7 3 UKR 643 GOLUBOV OLEKSANDR 40.563 (7)

648 OLEFIRENKO OLEKSANDR 2.176

8 7 POL 440 GINTER ADAM 40.982 (8)

454 TONSKI ARKADIUSZ 2.595

9 1 BUL 56 HRISTOV HRISTO 41.122 (9)

59 MARKOV ATANAS 2.735

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Marcela Erbanová obsadila v B-finále (o 10. - 18. miesto) K1 žien na 200 m na majstrovstvách Európy v rýchlostnej kanoistike 5. miesto, celkovo ju teda budú klasifikovať na 14. priečke.